خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

تیرآهن


تیرآهن یکی از پروفیل های مورد استفاده در صنعت ساخت و ساز بوده و پیش از خرید آن بایستی عوامل زیادی را مدنظر قرار داد. از جمله عوامل مهمی که قبل از خرید تیرآهن باید به آن توجه کنید شامل مشخصات ظاهری، نحوه تشخیص محصول کارخانجات مختلف، کاربرد و بررسی کیفیت و استاندارد آن می باشد. در ادامه شما را با برخی از مهمترین مشخصات تیرآهن آشنا خواهیم کرد.
مشخصات ظاهری تیرآهن
این محصول از دو بال تشکیل شده که به وسیله تیغه به یک دیگر متصل می شوند. فاصله پشت به پشت بال ها نیز جان تیر نامیده می شود. اندازه تیرهای تولیدی به وسیله جان تیر مشخص می گردد.
انواع تیرآهن موجود در بازار
این محصولات به سه صورت IPE، INP و IPB تولید و روانه بازار مصرف می گردد. نوع IPE کاربرد بیشتری در بازار داخلی ایران داشته و براساس استاندارد اروپا تولید می گردد. برای تشخیص لازم است بدانید ضخامت بال ها در نوع IPE در ابتدا و انتهای محصول یکسان می باشد و طول هر بال نیز نصف طول جان تیر است. تیرهای INP براساس استاندارد چین و روسیه تولید شده و بال ها در ابتدای محصول نازک و در انتها ضخیم می باشد. نوع IPB نیز به عنوان تیر بال پهن شناخته شده و طول بال ها در آن نسبت به نوع IPE بیشتر می باشد.

پیش از خرید تیرآهن لازم است بدانید که تیرهای موجود در بازار به دو نوع سبک و استاندارد تقسیم شده و تیرآهن ذوب آهن اصفهان مرغوب ترین محصول داخلی بوده و دارای وزن استاندارد می باشد. وزن این محصول براساس جدول اشتال بوده و نسبت به سایر نمونه ها قیمت بالاتری دارد. لازم به ذکر است که محصول این کارخانه با علامت ESCO حک شده بر روی آن نسبت به سایر تیرها متمایز می باشد.

قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان

نوعقیمتنام شرکت
آهن 14 21000000


فولاد اصفهان
اهن 14
فولاد یزد
آهن 14 فولاد اهواز
اهن 16فولاد یزد
آهن 16 27000000
فولاد اصفهان
اهن 18فولاد یزد
آهن 18 32000000


فولاد اصفهان


مایه افتخار و مباهات است که شما هموطن گرامی آهن آلات منصورزاده را شایسته خدمت رسانی و همراهی دانسته اید و خداوند را شاکریم که این راه ارتباطی، امکان همکاری با شما را فراهم نموده است.

آهن آلات منصورزاده با ۳۰ سال سابقه فروش در زمینه آهن الات در خدمت شما همشهریان محترم میباشد